Doprava a platby

Česká pošta

Objednávky jsou kupujícím doručovány Českou poštou buď na dobírku (v případě, že objednávka přesáhne částku 150 Kč), nebo při platbě předem jako doporučená zásilka, v případě vetší objednávky jako obyčejný balík. Ve výjimečných případech (na přání zákazníka, před Vánoci apod.) budou objednávky odesílány obchodním balíkem. Prodávající o tom zákazníka informuje předem.

Osobní odběr

Zboží je možné po předchozí dohodě emailem vyzvednout na kontaktní adrese Vazovova 3218/11, Praha 4, 143 00. V takovém případě zákazník při objednávání v košíku zvolí jako způsob dopravy 'Osobní odběr'.

Doručení na Slovensko

Zboží u nás zakoupené je možné zaslat i na Slovensko. Poštovné je v 6 € a platba musí v takovém případě proběhnout vnitrostátním převodem na náš slovenský bankovní účet (podle pokynů v emailu s přehledem objednávky). Při transakci neplatíte žádné poplatky za mezinárodní převod.


Doporučená zásilka České pošty + dobírka = + 80 Kč

Zboží je odesláno jako doporučené psaní s platbou na dobírku. Platba na dobírku je možná pouze u objednávek s částkou převyšující 200 Kč. Doba dodání: 2-3 pracovní dny.

Doporučená zásilka České pošty + platba bankovním převodem = + 50 Kč

Zboží je odesláno jako doporučené psaní poté, co zaznamenáme příchozí platbu za objednávku na našem bankovním účtu. Dodací lhůta závisí na rychlosti bankovního převodu, obvykle 3-5 pracovních dnů.

Osobní odběr + platba bankovním převodem = + 0 Kč

Objednávku je možné si na základě předchozí emailové domluvy vyzvednout na výše uvedené kontaktní adrese. Obvykle je připravena v den objednání. Čas vyřízení tedy závisí pouze na trvání převodu na náš bankovní účet.

Doporučená zásilka Slovenské pošty + platba bankovním převodem = + 6 €

Zboží je odesláno jako doporučené psaní poté, co zaznamenáme příchozí platbu za objednávku na našem bankovním účtu. Dodací lhůta závisí na rychlosti bankovního převodu, obvykle 4-6 pracovních dnů.