Pravý zelený laser 5mW

Pravý zelený laser 5mW
CENA: 390 Kč / 16.12 €
Skladem? Ne, poslední kus  
  

Díky přirozené větší citlivosti oka na zelenou barvu toto ukazovátko se zeleným laserem i přes svůj bezpečný výkon bez problémů dosahuje do vzdálenosti 2 km. Má ve tmě viditelný paprsek a proto je ideální pro ukazování vzdálených objektů.

Návod ke stažení Návod ke stažení Náhradní baterie za dobrou cenu Zvýhodněné náhradní baterie

Technické údaje

Výkon: 5mW
Vlnová délka: 532 nm
Třída: 3R
Napájení: 2 x AAA baterie (součást balení)
Rozměry: 14.2x1.3 cm
Hmotnost (včetně pouzdra) : 153 g

Klady a zápory

  • paprsek viditelný v noci
  • elegantní design
  • nejbezpečnější z nabízených zelených laserů
  • při nízkých teplotách klesá výkon laseru

Fotogalerie


Diskuse k tomuto zboží

Jméno:

Příspěvek:

Požaduji odpověď od Powerlaser.cz
Upozornit na reakce e-mailem:

  Pokud chcete odpovědět na některý příspěvek níže, klikněte u něho na tlačítko 'Reagovat'. Zpřehledníte tím diskuzi. Děkujeme.

heno - nepřihlášený/á  | 29.09.2012
a co to vlastne je to mW jebo ja nic o laserech nevim a rad bych se o nich dozvedel co nejvic a prosim poslite mi to na e mail heno9257@gmail.com diky moc
heno - nepřihlášený/á | 29.09.2012
ne jebo ale lebo
Powerlaser.cz - nepřihlášený/á | 30.09.2012
Dobrý večer.
mW je miliwatt. Tisícina wattu. Je to jednotka výkonu :) Pro představu - 100mW zelený laser dokáže pálit kůži na rukou. Velmi zjednodušeně by bylo možné výkony nad 5mW pokládat za potenciálně nebezpečné. Většinou u nich hrozí náhodné chvilkové oslepení cíle podobně jako když se podíváte do slunce. Více se o laserech dočtete nap59klad v našem blogu.
heno - nepřihlášený/á  | 28.09.2012
na to bych ani nepomyslel , že klamete zakazniky ja jen tak vždit kdyz si koupim laser tak pro istotu mam i vlastni pouzdro a jeste při nízkých teplotách klesá výkon laseru tak kdiž ho zabalimdo nejake látky alebo folie tak zustane vykon rovnaky
Powerlaser.cz - nepřihlášený/á | 29.09.2012
Laser má tělo z odolného materiálu, takže poznámka o snížení výkonu se týká hlavně situace, kdy se dlouhodobě pohybujete v chladném prostředí a tělo ukazovátka prochladne až dovnitř, kde je laserový modul.
heno - nepřihlášený/á  | 28.09.2012
Dobry den,
to pouzdro je v baleni a ak ne tak kolik stoji ?
Powerlaser.cz - nepřihlášený/á | 28.09.2012
Dobrý den. Ano, pouzdro je součástí balení. Neklameme naše návštěvníky, nebojte:-)
Anonymní - nepřihlášený/á  | 30.08.2012
Dobry den.Nic o laserech nevím a tak jsem se chtěl zeptat od kolika mW je na zeleném laseru vidět ve dne a i v noci vidět paprsek.A k tomu aby svítil paprsek je potřeba nástavec?
Powerlaser.cz - nepřihlášený/á | 30.08.2012
Dobrý den,
viditelnost paprsku je opravdu indivuální záležitost. V noci je paprsek bez problémů viditelný i u nejslabšího zeleného laseru s výkonem 5mW. Ve dne za slunečného počasí neuvidíte pravděpodobně nic ani s nejsilnějším laserem. V místnosti jsou viditelné paprsky laserů od 30mW a výš.
Powerlaser.cz - nepřihlášený/á | 30.08.2012
Pardon, ještě odpověď na druhou otázku: laserové ukazovátko svítí tak, jak je připravené z výroby. Nástavec u kaleidoskopických laserů slouží k produkci různých optických efektů, které z jednoduchého paprsku vytvoří obrazce na stěně. Takže: ne, na svícení běžným laserovým ukazovátkem žádný nástavec nepotřebujete.
Anonymní - nepřihlášený/á | 31.08.2012
Děkuji.
Anonymní - nepřihlášený/á  | 01.08.2012
Dobrý den do laseru mužu použít jaký koliv baterie nebo musím specialní ?
Děkuju
Powerlaser.cz - nepřihlášený/á | 01.08.2012
Dobrý den,
přečtěte si prosím odpověd č. 9 v sekci FAQ - často kladené otázky.
jarda - nepřihlášený/á  | 23.03.2012
mel jsem jednou taky tento laser ale 200mW a pak za 3dny mi nesvitil a kdyz jsem to zmacknul tak v tom laseru bylo neco ruzoveho nevy nekdo coto bylo ???,
Powerlaser.cz - nepřihlášený/á | 23.03.2012
Dobrý večer.
Tak to opravdu netušíme. Zřejmě došlo k nějaké vadě na laserovém modulu.
laser repair - nepřihlášený/á | 28.05.2012
Nesvítí zeleně ale jen fialově a slabě. Nefunguje krystal co mění IR na zelenou. Asi se odlepil a není v ose laseru. Bacha nyní ti ukazovátko svítí jen IR. Zde nabízená ukazovátka jsou z těch lepších ale IR filtr mají velmi nedokonalý.
Anonymní - nepřihlášený/á  | 19.03.2012
Dobrý den,
je normalni kdyz s nim dlouho svitim ze nekdy zacne tlacitko byt hodne teple a me to zacne pálet?
Powerlaser.cz - nepřihlášený/á | 19.03.2012
Dobrý večer.
Takovou vlastnost jsme nepozorovali. Laser se při používání zahřívá, ale teplo by nemělo přecházet do spínače.
Anonymní - nepřihlášený/á  | 11.01.2012
Dobrý den, má tento laser kvalitní IR filter ? pokud ano, jaký výkon má IR paprsek, který přes filtr projde (uvádá to někde výrobce)? [dočetl jsem se, že některé čínské levné 5mW lasery bez filtru mohou společně s viditelným 530nm+- paprskem vyzářit desítky až stovky mW neviditelného IR záření, rád bych koupil kvalitní 5mW laser, který není ničím nebezpečný]

Děkuji
Powerlaser.cz - nepřihlášený/á | 11.01.2012
Dobrý den, všechny naše lasery jsou opatřené IR filtrem. Co si představujete pod pojmem kvalitní, netuším. Levná čínská ukazovátka nemají IR filtr žádný, proto si na ně musíte dát pozor. Paprsek díky IR filtru podle tvrzení výrobce přijde zhruba o pětinu výkonu.
Anonymní - nepřihlášený/á | 12.01.2012
kvalitním jsem myslel takový IR filtr, který pohltí 90% IR záření a více... "Paprsek díky IR filtru podle tvrzení výrobce přijde zhruba o pětinu výkonu." To myslíte IR paprsek nebo ten 532nm paprsek přijde o 1/5 výkonu? 20% IR filter je skoro jako by tam nebyl...
Powerlaser.cz - nepřihlášený/á | 12.01.2012
Ne, myslel jsem 20% výkonu zeleného paprsku. IR filtr je od toho, aby zachytil všechno IR záření. Neočekával bych, že tedy projde skrz vůbec nějaké procento. Ale ověřeno nemám. Abych se přiznal, v tomto věřím výrobci.
Anonymní - nepřihlášený/á  | 09.01.2012
Ok. moc děkuji. xD

Jen ještě musím dodat, že zákon dovoluje vrátit zboží jen tak, jak přišlo.
Takže bych to vyzkoušet prakticky an inemohl. xD
Kouknu, co jste naskladnili, vyberu a jdu na to.
Powerlaser.cz - nepřihlášený/á | 09.01.2012
Naše ukazovátka, vzhledem k tomu, že je testujeme, nejsou zabalená v igelitu nebo tak něco. Takže vyzkoušet je můžete. Ale také je pravda, že byste byl první, kdo tuto možnost využil. Všichni ostatní byli spokojeni :)
Anonymní - nepřihlášený/á  | 09.01.2012
Zdravím..

Měl jsem podobný laser z jinýc hstránek s výkonem 50mW..
Stejně stavěný.. Pero..

Chtěl bych se zeptat, jestli jsou na tom v kvalitě lépe tato ukazovátka, nebo ukazovátka ve stylu, který ut máte pod 10mW laserovým ukazovátkem - s komtováním vzadu..

U pera takovéto konstrukce se mi totiž vykroutila strana u baterií, která nemá závit.. hliníková konstrukce se roztáhla a není možné to zalepit vteřinovým lepidlem, protožte lepidlo by zalepilo pulsová místa..
Dále se ilomila úchytka např. za sešit, či límec..

Zkrátka jsem ot koupil z internetového obchodu, kde výrocbe dělal výrobky tak, aby se to rozbilo .. lidé jso uale takoví, že nic nevyzkouší a jakmile to přilepí, zalepí pulsové místo a je po reklamaci..

Zkrátka je to chytře vymyšlené.

Nevím, jakého dodavatele máte vy.. Tento výrobce byl "Laserpointer"..
A pokud chcete slyšet pravdu, rozbilo se to hned druhý den..
Opravdu nic jsem s tím nedělal..

Pokud tedy máte dodavatele od tohoto výrobce, zkontrolujte kvalitu. Výrobky od něj tu ale určitě nemáte.

Tímto se chci tedy zeptat, jestl ije lepší konstrukce tohoto ukazovátka, nebo konstrukce ukazovátka, které tu máte na laseru s 10mW.. Tudíž s montováním vzadu..

Omlouvám se za spam.. Případně komentář smažte, či zkraťte.

Vy jste určitě lepší obchod a tudíž počítám s tím, že jste měl každý z těchto produktů v ruce..

Pokud chcete vyzkoušet kvalitu ukazovátka, stačí ho zamontovat a slabým lámavým pohybem vykroutit.. Zpět to již dát nejde.. Spájet to nejde.. Slepit to nejde.. A pokud to slepíte, či spájíte, reklamaci vám nikde neuznají..

Děkuji za odpověď.
Powerlaser.cz - nepřihlášený/á | 09.01.2012
Dobrý den,
obecně máme velmi špatné zkušenosti s těmito levnějšími ukazovátky. Jde o to, že zásilkové společnosti, které třeba ukazovátko nabízejí v zahraničních obchodech a to mnohdy i s poštou zdarma, jsou přeprodejci podnikající ve velkém. To znamená, že se k ukazovátkům chovají i odpovídajícím způsobem. Nekontrolují kvalitu každého, kdoví, jak se s balíkem ukazovátek zachází, apod. U nás máte jistotu, že se k vám, pokud se nedejbože nestane chyba na straně dopravce (České pošty), dostane ukazovátko, které prošlo naší osobní individuální kontrolou. Každý kus zkoušíme, zda je funkční a konstrukčně v pořádku. prozatím jediná reklamovaná závada, kterou jsme zaznamenali, byl spínač. Ale aby se někomu vylomila spona, nebo utrhnul závit, tak takovou kuriozitu jsme ještě nezaznamenali. Náš výrobce si jistě neříká tak anonymně jako "laserpointer". Přesto si troufám tvrdit, že konstrukčně v této oblasti příliš inovací nenajdete a vždy bude ukazovátko ve tvaru pera buď lomené uprostřed, nebo bude mít závit na konci těla. Co se kvality týče, máme s naším dodavatelem jen ty nejlepší zkušenosti.
Anonymní - nepřihlášený/á | 09.01.2012
Já chápu, že každý obchodník se snaží jakýkoli produkt chválit jak nejlépe ho on sám zná, ale tomu je tak proto, že si h ovzal do ruky a vyzkoušel ho. Neměl ho v ruce déle.

Mně se to vylomení stalo tím způsobem, že jsem běžně měnil baterie.. A t obylo druhý den, kdy jsem se měl pocit nedotažení.. Prostě jsem v rukou cítil, že je to něják divně utáhlé.. Tudíž jsem to trošu povolil a utáhl znovu.. Ale to byl ten problém.. Opravud jsem na to netlačil..
Najednou jsem si všiml, že úchytka (spona) není ve stejné rovině se spínačem..
Nechal jsem to tedy tak.. Poté se mi baterie uvnitř začaly třebat.. Dodávali to tehdy s levnými bateriemi značky ALKALINE, které jsou o nějákou detetinu milimetru menší, a tudíž uvnitř cvakají až je to odporné..

Vyměnil jsem je za jiné. Ale místo toho, aby se při utahování normálně nastavila moje síla závitem, protočila se mi strana, na které závit není.. Kdyby byl závit na obou stranách, nestane se tomu tak.. Kdyby byl závit na konci, nestane se tomu tak..

Opravdu jsem to utahoval běžnýým způsobem.. přesně a s jistotou.. ale určitě jsem na to nepoužil větší sílu, než většina lidí při výměně baterií.

Zkrátka jsem si chytil ukazovátko za zadní stranu .. ještě před závitem.. natáhl jsem palec a stiskl spínač.. cvak.. laser byl ohnutý ve druhé straně závitu.. Později to bylo tak hrozné, že to nedrželo.. roztáhl ose to..

Napsal jsem na f...point, ze kterého jsem to objednával a zjistil jsem, že jsem zalepil pulsní místa.. tudíž jsem vzal tu tehdy už "nádobku", do které se strakjí batrie.. a celou část se závitem jsem strči ldo vroucí vody..
Né přední část.. ta není voděodolná..
Jak jsme zača lcítit horko v horní části, párkrát jsem s tí mzaklepal, aby vykapala voda, nechal to vysušit a vteřinové lepidlo šroubovákem lehce odloupl..

Tehdy jsem ještrě ale netušil, že se to celé tak ..., že budu muset být naštvanej..
Opravdu mě velmi zklamali..

Tudíž moje osobní rada.. Pokud chcete opravdu kvalitní laserové ukazovátko, nekupujte si pero, které má závit uprostřed, ale buďto na konci, nebo si kupte 3 centimetrový robustní a voděodolný tubus s větším výkonem..

Jinak mohu jen a jen doporučit laserová ukazovátka na těchto stránkách.

Nemáte ani tu nejmenší šanci být podvedeni.. Na dobírk uještě nikdo nikdy nikoho nepodvedl.. Pokud nepočítám aukro. :)

.. Je to z osobní zkušenosti.. zde máte odlišná ukazovátka jak v barve, tak v kvalitě..

Takže se ítmto omlouvám za spam.
Nemělo to mít žádný cíl jako reklama, či odvedení pozornosti..

.. Ještě, pokud to tu někdo bude číst, doporučuji duální laser.. Ten má dvojitý vnitřní závit.. Tudíž se vám utrhne maximálně spínač, do kterého předtím zapáčíte šroubovák, kterým poté silně škubnete.
Powerlaser.cz - nepřihlášený/á | 09.01.2012
"Já chápu, že každý obchodník se snaží jakýkoli produkt chválit jak nejlépe ho on sám zná, ale tomu je tak proto, že si h ovzal do ruky a vyzkoušel ho. Neměl ho v ruce déle."

Můžeme vás ujistit, že všechna ukazovátka jsme měli v užívání déle než pouze na rozsvícení, abychom zjistili, zda svítí, nebo ne :)
Anonymní - nepřihlášený/á | 09.01.2012
Ve vašem případě tomu skutečně věřím.

Většina jiných lidí se chová jako vietnamci..
Máte tu něco, co není pálivý ? .... Ano, ano.. ... No já bych chtěl spíš něco pálivýho... ano, ano.. to je palivy... A nemáte tu spíš něco trošku méně pálivého ? ... ano to je malo palivy... Tak počkejte.. Vy mi tu říkáte, že ot není pálivý a potom že je.. takže je to spíš takový pikantní ?... Ano, to je pikantny..

S většinou lidí to takhle je.
Pokud jsme se ptal na stránce, kde měli laser o výkonu v rozmezí 50-100mW, jak je možné měnit výkon, dozvěděl jsem se, že bateriemi CR 14500 o 3,6V se může poškodit dioda.. Dále jsem se dozvěděl, že se dioda přesně nasazená v elektronice může nárazem zničit.. Ale jak zvýšit výkon nikoli..
Pokud bych do laseru skutečně vložil baterie s celkovým naqpětím 6mW, laser by se na půl vteřiny sice rozsvítil naplno, ale poté by ihned a pomalu začal zhasínat až do setmění.. A to při každém stisknutí..

Nevidím tedy jinou možnost, než si u vás něco objednat a pak soudit.

Děkuji za ochotu. Jdu si něco vybrat.
Powerlaser.cz - nepřihlášený/á | 09.01.2012
Zboží můžete do 14 dnů vrátit bez udání důvodu, to Vám dovoluje zákon.
Když vydržíte pár minut, naskladníme i tento laser. Právě dorazila zásilka :)
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8